KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581175
nr 1358 1175
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 52. Olja på duk, 22x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:37:09
30/10 11:32:34
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt